جستجوی پیشرفته

Mavala در مراقبت از ناخن با میراث پوشا بیش از 50 سال است. ایجاد شده در سال 1958 توسط Madelaine ون Landeghem و با معرفی علمی مقاومت ناخن که یکی بهترین محصولات فروش ما تا به امروز باقی مانده است، Mavala صورت جهانی در دسترس در بیش از 100 کشور است، با STOCKIST اعم از سالن کوچک مستقل به فروشگاه های بزرگ است.

مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)
ماولا نیل اکتان 15 میل
کرم تغذیه کننده و تقویت کننده ناخن های خشک ، حساس ، ظریف و شکننده ، هوای سرد ، اشعه آفتاب ، شوینده ها و ... ، آب و چربی ضروری برای اتصال سلول های صفحه ناخن به دیگر را از بین می برند. کرم نیل اکتان با نفوذ به ریشه ناخن (از راه پوست )، این مواد ضروری را تامین می نماید.این کرم حاوی ویتامین ها، پروتئین ها و مواد ضروری برای رشد ناخن می باشد.  
ماوالا محلول تقویت کننده مژه و ابرو 10 میل
این محلول حاوی مو کوپلی ساکارید طبیعی ( افزاینده رشد مژه ها ) ، ویتامین ب 2 و آمینواسید (تقویت گردش خون) می باشد ، افزایش طول و ضخامت مژه ها ، افزایش سرعت رشد مژه ها
ماوالا نیل شیلد 10 میل
محلول استحکام بخش و محافظ ناخن های شکننده ، در زیر لاک ناخن نیز قابل استفاده است ، ناخن از سه لایه مختلف تشکیل شده است .طبیعتا لایه بیرونی بیشتر در معرض عواملی مانند آفتاب شدید، سرما ، مواد شوینده و .. می باشد. این محلول از ناخن ها در برابر عوامل خارجی محافظت می کند ، در نتیجه ناخن بزسازی می گردد و قدرت خود را بازمی یابد و به راحتی نمی شکند و خرد نمی گردد.
ماوالا کوتیکول کرم 15 میل
کرم ترمیم کننده و نرم کننده کوتیکول ناخن ، این کرم ، کوتیکول را  نرم می کند و از خشکی و ترک خردن کوتیکول(پوست اطراف ناخن ) جلوگیری می نماید . این حاوی لانولین است.  
 ریچ فیلر 10 میل
محلول صاف کننده ناخن های شیاردار ، صاف و یکدست شدن سطح ناخن ، چسبیدن بهتر لاک به ناخن و افزایش زیبایی ناخن
ماوالا استاپ 10 میل
محلول جلوگیری از خوردن و جویدن ناخن ها ، ماوالا استاپ در عین بی ضرر بودن ، بسیار تلخ است و در صورت استفاده از این محلول روی ناخن ، موجب انصراف از بردن ناخن ها به داخل دهان می شود.  
 ماوالا کوتیکول ریموور 10 میل
محلول از بین برنده پوست های زائید روی سطح ناخن ، اگر پوست های زائید روی صفحه ناخن ، کنده و یا بریده شوند ، ضخیم گشته ، رشد آن ها افزایش می یابند و ظاهری نامطلوب به ناخن ها می دهند. این محصول ، با ملایمت ، آن ها را نرم کرده و اتصالشان را به سطح ناخن از بین می برد.  
ساینتی فیک  5 میلی
این محلول با نفوذ به داخل صفحه ناخن ، اتصالات لایه های آن را بازسازی کرده ، استحکام ساختار ناخن را به آن باز می گرداند ،  محکم کننده نوک ناخن های نرم و جلوکیری از شکستن و لایه لایه شدن آن  
ماوادرما 10 میلی
محلول محرک رشد ناخن ، یک محلول مغذی ، حاوی روغن های جوانه گندم ، بادام شیرین ، زیتون و سزشار از پرروتئین ضروری برای رشد ناخن می باشد و با نقوذ به ریشه ناخن گردش خون در اطراف آن را تقویت می نماید ، چون جذب پوستی دارد ، وجود لاک تداخلی با استفاده از این محصول ندارد ولی بهتر است یک بار در هفته روی ناخن بدون لاک استفاده شود  
ماوالا 002  10 میلی (Base cost)
محلول محافظ ناخن ، این محصول با ایجاد لایه ای محافظ بین لاک و ناخن اط خشک شدن (و بالطبع خرد شدن آن) و نفوذ رنگدانه های لاک به صفحه ناخن جلوگیری می کند . همچنین باعث اتصال محکم لاک به صفحه ناخن می گردد.
ماوالا تینر 10 میل
محلول رقیق کننده لاک ناخن ، تمام محصولات ناخن از جمله لاک و محافظت کننده های ناخن ، در طول زمان در داخل یطری ، غلیظ می گردند و احتیاج به یک رقیق کننده مناسب دارند.
ماوالا درای 15 میل
محلول اسپری خشک کننده سریع لاک ناخن ،  خشک شدن سریع لاک ، ایجاد یک لایه درخشان بر روی لاک ، ماوادرای ، لاک را در ضمن براق کردن ، به سرعت خشک می نماید.
ماوالا روغن کوتیکول 10 میل
روغن ترمیم کننده و نرم کننده کوتیکول ناخن ، نرم و انعطاف پذیر شدن پوست اطراف ناخن ، جلوگیری از ریشه ریشه شدن آن ، در صورت وجود لاک روی ناخن نیز قابل استفاده است.
ماوالا لاک پاک کن  30 پد
پاک کردن لاک بدون آسیب به ناخن و پوست اطراف آن ، برای ناخن های شکننده ، خشک و یا حساس نیز مناسب است .
ماوالا ماواوایت 10 میلی
بازگرداندن رنگ سالم و طبیعی به ناخن ها ، اگر زیر لاک ناخن استفاده شود ، موجب درخشش بیشتر لاک می گردد. این محصول به دلیل داشتن نمای مات ، برای آقایان نیز قابل استفاده است  ،  حاوی رنگدانه های واکنش دهنده در برابر اشعه ماوراء بنفش مناسب برای ناخن زرد ، لکه دار و کدر ( در اثر استعمال دخانیات ، زدن لاک بدون لایه پایه محافظ و ...)
کالر فیکس 10 میل
محلول محافظ و تثبیت کننده لاک ، تشدید درخشش لاک و رنگ اولیه و افزایش دوام آن