جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)
آپتامیل شیر خشک 1
حاوي نوکئوتيدها ، پره بيوتيک هاي Fos & Gos ، داراي اسيد هاي چرب AA & DHA ، بدون گلوتن
آپتامیل شیر خشک 2
از حدود 6 ماهگي، نيازهاي غذايي کودک شما افزايش مي يابد. براي مثال، کودک شما از 7 ماهگي تا سي سالگي تقريباً نيازمند همان مقدار آهن خواهد بود! بسياري مادران، تغذيه کودکان خود را به عنوان بخشي از غذاي کمکي، به يک شير تکميلي تغيير مي دهند که آهن بيشتري را فراهم مي آورد. همچنين شير مکمل Aptamil حاوي LCPهاي گروههاي امگا3 و امگا6 مي باشد. اين يعني کودک شما مي تواند تا يک سالگي از مزاياي LCPها برخوردار باشد.
آپتامیل شیر خشک 3
بر اساس شواهد علمي کنوني ما، يک استدلال قدرتمند براي اضافه کردن LCPها (AA و DHA) و نوکلئوتيدها به همه شيرهاي تخصصي و شروع کننده آپتاميل وجود دارد.
آپتامیل شیر خشک اچ آ 400 گرم
شير خشک مخصوص کودکاني که در معرض خطر آلرژي هستند. درصورت وجود سابقه قوي آلرژي در خانواده مخصوصا هنگاميکه يکي از والدين يا هر دو يا فرزندان ديگر داراي علائم آلرژي باشند کودک بيشتر در معرض خطر آلرژي خواهد بود و بهتر است از بدو تولد انحصارا از شير مادر تغذيه کند و در صورتيکه از شير مادر محروم مي باشد به جاي شيرخشک هاي معمولي از شير حاوي پروتئين هيدروليز شده مثل آپتاميل HA استفاده کند
آپتامیل شیر خشک PDF
تري گليسيريد با زنجيره متوسط (MCT) براي هضم و جذب بهتر چربي ، مکمل غني سازي کننده شير خشک و شير مادر ، نوکلئوتيد جهت کمک به رشد و تکامل بهتر ، پره بيوتيک (GOS/FOS) جهت بهبود عملکرد سيستم ايمني
آپتامیل شیر خشک پپتی 400 گرم
آپتاميل پپتي تنها يک منبع غذايي خوراکي است و نبايد تزريقي استفاده شود. جهت پيشگيري از فساد دندان، رعايت بهداشت صحيح دندان در شيرخواراني که به طور مکرر و دائم در تماس با آن هستند اهميت دارد.
آپتامیل شیر خشک پپتی جونیور 400 گرم
پپتي جونيور يک فرمولاي نيمه المنتال، مخصوص شيرخواران مبتلا به اختلالات سوء جذب و يا آلرژي به پروتئين شير گاو مي باشد. اين فرمولا حاوي کليه مواد مغذي کليدي با قابليت هضم و جذب آسان، براي شيرخواران از بدو تولد تا شش ماهگي مي باشد. از شش ماهگي به بعد نيز مي توان از پپتي جونيور در کنار غذاي کمکي و يا بجاي شير گاو استفاده نمود.